KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12701400
nr 1270 1400
Helge Frender
(1906-1976), Sverige
Oljemålning, Modell. Signerad, daterad 1940. Olja på duk, 41x34 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:55:47
400 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)